| Kenteken | V-388-DD |
| Merk | Volkswagen |
| Type | crafter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 06-01-2017 |
| Nieuwprijs | € 53.390,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 120 Kw | 163 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2236 kg |
| APK vervaldatum | 04-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 06-01-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-01-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | 75 db |
| Stationair geluid | 87 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.6 l/100km | 1l op 13.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 9 l/100km | 1l op 11.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.1 l/100km | 1l op 12.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 213 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | 199 cm |
| Lengte | 591 cm |
| Hoogte | 273 cm |
| Wielbasis | 367 cm |
| Laadvermogen | 1364 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2136 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | meb24ub3 |
| Variant | lm4d1350n |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 06-09-2025
Rapport opnieuw genereren