| Kenteken | V-419-LX |
| Merk | Volkswagen |
| Type | crafter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 23-03-2018 |
| Nieuwprijs | € 61.380,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 130 Kw | 177 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2130 kg |
| APK vervaldatum | 25-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 23-03-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-03-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.4 l/100km | 1l op 13.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 8 l/100km | 1l op 12.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.6 l/100km | 1l op 13.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 199 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 204 cm |
| Lengte | 599 cm |
| Hoogte | 259 cm |
| Wielbasis | 364 cm |
| Laadvermogen | 1470 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2030 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nm350nbfa89q001627mmc3dovw |
| Variant | sybb8bdavav3 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren