| Kenteken | V-429-JZ |
| Merk | Opel |
| Type | vivaro-b |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 24-09-2015 |
| Nieuwprijs | € 36.774,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1843 kg |
| APK vervaldatum | 03-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 24-09-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-12-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 155 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | 196 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 310 cm |
| Laadvermogen | 1017 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2760 kg |
| Massa leeg voertuig | 1743 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2760 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | sfapb3 |
| Variant | 2102 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren