| Kenteken | V-439-TN |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | sprinter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 30-11-2018 |
| Nieuwprijs | € 87.276,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 140 Kw | 190 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2405 kg |
| APK vervaldatum | 30-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-11-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-11-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2987 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 8.5 l/100km | 1l op 11.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.7 l/100km | 1l op 10.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.8 l/100km | 1l op 11.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 232 g/km |
| Emissienorm | euro vi d |
| Breedte | 202 cm |
| Lengte | 593 cm |
| Hoogte | 233 cm |
| Wielbasis | 367 cm |
| Laadvermogen | 1195 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2305 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | qf3bavd3b0xx |
| Variant | l1ne1350axx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 10-09-2025
Rapport opnieuw genereren