| Kenteken | V-522-GR |
| Merk | Volkswagen |
| Type | caddy |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 17-05-2017 |
| Nieuwprijs | € 25.649,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 55 Kw | 75 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1580 kg |
| APK vervaldatum | 22-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 17-05-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-06-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 117 g/km |
| Emissienorm | euro 6 x |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | 647 kg |
| Aanhanger ongeremd | 680 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2127 kg |
| Massa leeg voertuig | 1480 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2127 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | n0j2fm5fm5a4057n1sn2vr27mmg2nll161 |
| Variant | bbdfsfx0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 17-04-2025
Rapport opnieuw genereren