| Kenteken | V-540-HS |
| Merk | Land Rover |
| Type | defender |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 01-04-2014 |
| Nieuwprijs | € 131.944,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2105 kg |
| APK vervaldatum | 09-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 01-04-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-08-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2198 cc |
| Rijdend geluid | 75 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 9.7 l/100km | 1l op 10.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 13.6 l/100km | 1l op 7.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11.1 l/100km | 1l op 9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 295 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 279 cm |
| Laadvermogen | 1045 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3050 kg |
| Massa leeg voertuig | 2005 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3050 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | b7p1 |
| Variant | s5ne2f |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren