| Kenteken | V-556-KH |
| Merk | Volkswagen |
| Type | transporter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 02-01-2018 |
| Nieuwprijs | € 47.978,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 84 Kw | 114 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2159 kg |
| APK vervaldatum | 21-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 02-01-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-01-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.2 l/100km | 1l op 13.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 159 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 490 cm |
| Hoogte | 197 cm |
| Wielbasis | 300 cm |
| Laadvermogen | 741 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2800 kg |
| Massa leeg voertuig | 2059 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nnfm52z1116nvr217mmg3rl6323 |
| Variant | gcxhb280x0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 19-05-2025
Rapport opnieuw genereren