| Kenteken | V-564-LG |
| Merk | Citroen |
| Type | jumpy |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 26-01-2018 |
| Nieuwprijs | € 30.505,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1584 kg |
| APK vervaldatum | 26-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 26-01-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-01-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1560 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 2810 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 144 g/km |
| Emissienorm | euro 6 x |
| Breedte | 192 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Wielbasis | 328 cm |
| Laadvermogen | 1141 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2625 kg |
| Massa leeg voertuig | 1484 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2625 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | bhvb-a2a01c |
| Variant | b |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 14-04-2025
Rapport opnieuw genereren
