| Kenteken | V-599-SG |
| Merk | Volkswagen |
| Type | transporter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 04-01-2019 |
| Nieuwprijs | € 47.200,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1970 kg |
| APK vervaldatum | 07-01-2027 |
| Datum eerste toelating | 04-01-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-01-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 75 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.5 l/100km | 1l op 13.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 12.3 l/100km | 1l op 8.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.2 l/100km | 1l op 10.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 210 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 530 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Wielbasis | 340 cm |
| Laadvermogen | 1330 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3200 kg |
| Massa leeg voertuig | 1870 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3200 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | lnfm6501116nvr237mmg3sl6533 |
| Variant | gcjkb320x0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 26-08-2025
Rapport opnieuw genereren