| Kenteken | V-632-XZ |
| Merk | Fiat |
| Type | fiorino |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 15-04-2019 |
| Nieuwprijs | € 11.254,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 57 Kw | 77 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1145 kg |
| APK vervaldatum | 29-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 15-04-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-04-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1368 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 9 l/100km | 1l op 11.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 165 g/km |
| Emissienorm | euro 6 bg |
| Breedte | 172 cm |
| Lengte | 396 cm |
| Hoogte | 172 cm |
| Wielbasis | 251 cm |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1680 kg |
| Massa leeg voertuig | 1045 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1680 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a7y |
| Variant | bxc1a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 25-07-2025
Rapport opnieuw genereren