| Kenteken | V-666-HZ |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | sprinter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 14-03-2013 |
| Nieuwprijs | € 51.135,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 120 Kw | 163 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2356 kg |
| APK vervaldatum | 23-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 14-03-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 11-10-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.6 l/100km | 1l op 13.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.6 l/100km | 1l op 10.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.3 l/100km | 1l op 12 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 219 g/km |
| Emissienorm | euro v |
| Breedte | 199 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 433 cm |
| Laadvermogen | 1244 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2256 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | lfb22va3 |
| Variant | lmmd1350n |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 02-05-2025
Rapport opnieuw genereren