| Kenteken | V-670-GL |
| Merk | Opel |
| Type | vivaro-b |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 31-05-2017 |
| Nieuwprijs | € 41.207,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 92 Kw | 125 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1792 kg |
| APK vervaldatum | 29-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 31-05-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-05-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 155 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 196 cm |
| Lengte | 500 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Wielbasis | 310 cm |
| Laadvermogen | 1268 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2960 kg |
| Massa leeg voertuig | 1692 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2960 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | sfcdb2 |
| Variant | d113 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 03-06-2025
Rapport opnieuw genereren
