| Kenteken | V-673-JD |
| Merk | Volkswagen |
| Type | caddy |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 04-07-2013 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 55 Kw | 75 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1496 kg |
| APK vervaldatum | 26-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 04-07-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-10-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 136 g/km |
| Emissienorm | euro 5 l |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | 763 kg |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2159 kg |
| Massa leeg voertuig | 1396 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2159 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | n0j2fm5fm5a4056n1sn2vr27mjg2n |
| Variant | bbcayex01 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 20-05-2025
Rapport opnieuw genereren