| Kenteken | V-713-SL |
| Merk | Peugeot |
| Type | partner |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 29-09-2018 |
| Nieuwprijs | € 25.347,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 55 Kw | 75 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1367 kg |
| APK vervaldatum | 29-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 29-09-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-09-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1560 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 112 g/km |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | 673 kg |
| Aanhanger ongeremd | 680 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1940 kg |
| Massa leeg voertuig | 1267 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1940 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 6/1 |
| Variant | abhw |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 22-06-2025
Rapport opnieuw genereren