| Kenteken | V-721-KK |
| Merk | Mitsubishi |
| Type | pajero/montero |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 09-12-2017 |
| Nieuwprijs | € 61.816,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 140 Kw | 190 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2245 kg |
| APK vervaldatum | 05-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 09-12-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-12-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 3200 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 8.6 l/100km | 1l op 11.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.5 l/100km | 1l op 9.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.3 l/100km | 1l op 10.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 245 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 188 cm |
| Lengte | 490 cm |
| Hoogte | 188 cm |
| Wielbasis | 278 cm |
| Laadvermogen | 885 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3030 kg |
| Massa leeg voertuig | 2145 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3030 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | bd1rbbb5ba2baaa |
| Variant | v9626 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 31-03-2025
Rapport opnieuw genereren