| Kenteken | V-783-PH |
| Merk | Peugeot |
| Type | partner |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 31-05-2018 |
| Nieuwprijs | € 27.260,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 73 Kw | 99 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1376 kg |
| APK vervaldatum | 31-05-2025 |
| Datum eerste toelating | 31-05-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-05-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1560 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 2813 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 110 g/km |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | 674 kg |
| Aanhanger ongeremd | 680 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1950 kg |
| Massa leeg voertuig | 1276 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1950 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 6/1s |
| Variant | abhy |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 15-05-2025
Rapport opnieuw genereren