| Kenteken | V-793-NR |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | sprinter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 01-05-2018 |
| Nieuwprijs | € 54.274,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 84 Kw | 114 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2297 kg |
| APK vervaldatum | 01-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 01-05-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-05-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.5 l/100km | 1l op 13.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.6 l/100km | 1l op 10.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.3 l/100km | 1l op 12 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 219 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 199 cm |
| Lengte | 696 cm |
| Hoogte | 261 cm |
| Wielbasis | 433 cm |
| Laadvermogen | 1303 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2197 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | lfc28ua3 |
| Variant | lmm11350n |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren