| Kenteken | V-793-XV |
| Merk | Peugeot |
| Type | boxer |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 10-04-2019 |
| Nieuwprijs | € 38.440,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1935 kg |
| APK vervaldatum | 12-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 10-04-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-04-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1997 cc |
| Rijdend geluid | 75 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 2813 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 158 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 205 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Hoogte | 225 cm |
| Wielbasis | 300 cm |
| Laadvermogen | 1165 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3000 kg |
| Massa leeg voertuig | 1835 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3000 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | gy |
| Variant | a2mfa |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 03-06-2025
Rapport opnieuw genereren