| Kenteken | V-815-VT |
| Merk | Volkswagen |
| Type | kombi |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 18-05-2018 |
| Nieuwprijs | € 48.565,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2210 kg |
| APK vervaldatum | 04-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 18-05-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-03-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.2 l/100km | 1l op 13.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 166 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 340 cm |
| Laadvermogen | 890 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3000 kg |
| Massa leeg voertuig | 2110 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3000 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 25-07-2025
Rapport opnieuw genereren