| Kenteken | V-838-VK |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | sprinter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 05-06-2018 |
| Nieuwprijs | € 78.105,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 140 Kw | 190 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2458 kg |
| APK vervaldatum | 24-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 05-06-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-01-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2987 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 9.2 l/100km | 1l op 10.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.3 l/100km | 1l op 9.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.6 l/100km | 1l op 10.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 251 g/km |
| Emissienorm | euro vi c |
| Breedte | 199 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 367 cm |
| Laadvermogen | 1142 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2358 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | mfc2dvd3 |
| Variant | lmne1350f |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 13-06-2025
Rapport opnieuw genereren