| Kenteken | V-863-PL |
| Merk | Ford |
| Type | transit |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 13-06-2018 |
| Nieuwprijs | € 49.390,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 125 Kw | 170 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2720 kg |
| APK vervaldatum | 08-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 13-06-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-06-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1995 cc |
| Rijdend geluid | 78 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.6 l/100km | 1l op 11.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.5 l/100km | 1l op 13.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 195 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 220 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 395 cm |
| Laadvermogen | 880 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2620 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | onlogisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 31-05-2025
Rapport opnieuw genereren