| Kenteken | V-891-VH |
| Merk | Citroen |
| Type | jumpy |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 31-01-2019 |
| Nieuwprijs | € 41.756,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1844 kg |
| APK vervaldatum | 31-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 31-01-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-01-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1997 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 2813 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 143 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 192 cm |
| Lengte | 531 cm |
| Hoogte | 194 cm |
| Wielbasis | 328 cm |
| Laadvermogen | 1221 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2965 kg |
| Massa leeg voertuig | 1744 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2965 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | ahkh-d2b01u |
| Variant | f |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 14-06-2025
Rapport opnieuw genereren