| Kenteken | V-918-KJ |
| Merk | Fiat |
| Type | doblo cargo |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 20-10-2009 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 57 Kw | 77 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1385 kg |
| APK vervaldatum | 18-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 20-10-2009 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-03-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1368 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 85 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 171 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 172 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 298 cm |
| Laadvermogen | 805 kg |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2090 kg |
| Massa leeg voertuig | 1285 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2090 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 05-05-2025
Rapport opnieuw genereren
