| Kenteken | V-933-RV |
| Merk | Ford |
| Type | transit connect |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 29-08-2018 |
| Nieuwprijs | € 30.981,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 74 Kw | 101 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1572 kg |
| APK vervaldatum | 29-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 29-08-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-08-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1499 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 2812 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 124 g/km |
| Emissienorm | euro 6 x |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 482 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Wielbasis | 306 cm |
| Laadvermogen | 923 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2395 kg |
| Massa leeg voertuig | 1472 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2395 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | f3cdbzcasa6a |
| Variant | xvga1agx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 04-05-2025
Rapport opnieuw genereren