| Kenteken | V-935-NJ |
| Merk | Volkswagen |
| Type | caddy 51 kw bestel 2,0 sdi |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 28-02-2008 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 51 Kw | 69 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1431 kg |
| APK vervaldatum | 21-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-02-2008 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-03-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | 76 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 3150 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | 700 kg |
| Aanhanger ongeremd | 665 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2031 kg |
| Massa leeg voertuig | 1331 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2031 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 13-06-2025
Rapport opnieuw genereren