| Kenteken | VB-807-R |
| Merk | Renault |
| Type | megane estate van |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 25-02-2013 |
| Nieuwprijs | € 31.099,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1456 kg |
| APK vervaldatum | 04-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-02-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-02-2013 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1461 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.2 l/100km | 1l op 31.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3.5 l/100km | 1l op 28.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 90 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 456 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | 508 kg |
| Aanhanger ongeremd | 691 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1864 kg |
| Massa leeg voertuig | 1356 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1864 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | kz1406-vnt |
| Variant | kz14-vn |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren