| Kenteken | VB-812-D |
| Merk | Peugeot |
| Type | expert |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 23-01-2013 |
| Nieuwprijs | € 30.690,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 94 Kw | 128 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1847 kg |
| APK vervaldatum | 11-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 23-01-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-01-2013 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1997 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.6 l/100km | 1l op 13.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 168 g/km |
| Emissienorm | euro 5 i |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 312 cm |
| Laadvermogen | 1185 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2932 kg |
| Massa leeg voertuig | 1747 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2932 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 8 |
| Variant | uahz |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 21-06-2025
Rapport opnieuw genereren