| Kenteken | VB-959-T |
| Merk | Fiat |
| Type | mc 40 t |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 16-10-1989 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,02 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 3140 kg |
| APK vervaldatum | 06-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 16-10-1989 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-04-1996 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2500 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 225 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 459 cm |
| Laadvermogen | 460 kg |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 4000 kg |
| Massa leeg voertuig | 3040 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | - |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 3 |
| Aantal wielen | 6 |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 07-09-2025
Rapport opnieuw genereren