| Kenteken | VB-976-D |
| Merk | Volkswagen |
| Type | caddy |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 08-01-2013 |
| Nieuwprijs | € 22.228,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 55 Kw | 75 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1495 kg |
| APK vervaldatum | 03-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 08-01-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-01-2013 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 147 g/km |
| Emissienorm | euro 5 h |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 441 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | 764 kg |
| Aanhanger ongeremd | 650 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2159 kg |
| Massa leeg voertuig | 1395 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2159 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | n0j2fm5fm5a4056n1s27mqg2n |
| Variant | bbcayex01 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren