| Kenteken | VD-830-S |
| Merk | Volkswagen |
| Type | transporter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 21-06-2013 |
| Nieuwprijs | € 56.880,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 132 Kw | 179 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2036 kg |
| APK vervaldatum | 21-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 21-06-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-06-2013 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 10 l/100km | 1l op 10 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.9 l/100km | 1l op 12.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 208 g/km |
| Emissienorm | euro 5 i |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 529 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 340 cm |
| Laadvermogen | 864 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2800 kg |
| Massa leeg voertuig | 1936 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | lnfd7bt0116nvr07mqg3ss |
| Variant | gcfca280x0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren