| Kenteken | VDK-16-G |
| Merk | Ford |
| Type | ranger |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 21-08-2019 |
| Nieuwprijs | € 57.087,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 157 Kw | 213 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2230 kg |
| APK vervaldatum | 21-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 21-08-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-11-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1996 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 84 db |
| Toerental geluidsniveau | 2813 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 204 g/km |
| Emissienorm | euro 6 af |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 322 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3270 kg |
| Massa leeg voertuig | 2130 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3270 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 27-03-2025
Rapport opnieuw genereren