| Kenteken | VF-378-J |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | vito |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 27-08-2013 |
| Nieuwprijs | € 40.624,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2020 kg |
| APK vervaldatum | 08-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 27-08-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-08-2013 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 75 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.1 l/100km | 1l op 11 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.4 l/100km | 1l op 13.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 195 g/km |
| Emissienorm | euro 5 i |
| Breedte | 191 cm |
| Lengte | 524 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 343 cm |
| Laadvermogen | 880 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2800 kg |
| Massa leeg voertuig | 1920 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 3m4b2s23 |
| Variant | vaa11280n |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 21-06-2025
Rapport opnieuw genereren