| Kenteken | VF-405-K |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | vito |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 14-08-2013 |
| Nieuwprijs | € 50.299,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2009 kg |
| APK vervaldatum | 30-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 14-08-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-08-2013 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.9 l/100km | 1l op 10.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.9 l/100km | 1l op 12.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 208 g/km |
| Emissienorm | euro 5 i |
| Breedte | 191 cm |
| Lengte | 501 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 320 cm |
| Laadvermogen | 1291 kg |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3200 kg |
| Massa leeg voertuig | 1909 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3200 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 2a2l2s23 |
| Variant | vaa71320e |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren