| Kenteken | VF-443-B |
| Merk | Iveco |
| Type | 40c15 |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 27-06-2013 |
| Nieuwprijs | € 53.095,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 107 Kw | 145 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2735 kg |
| APK vervaldatum | 20-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 27-06-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-06-2013 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2998 cc |
| Rijdend geluid | 78 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | 9.2 l/100km | 1l op 10.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 12.4 l/100km | 1l op 8.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10.6 l/100km | 1l op 9.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 286 g/km |
| Emissienorm | euro 5 i |
| Breedte | 215 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 375 cm |
| Laadvermogen | 865 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 4200 kg |
| Massa leeg voertuig | 2635 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | - |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 21-11-2025
Rapport opnieuw genereren