| Kenteken | VF-818-D |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | sprinter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 04-07-2013 |
| Nieuwprijs | € 52.955,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 95 Kw | 129 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 3190 kg |
| APK vervaldatum | 25-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 04-07-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-07-2013 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 78 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | 8.8 l/100km | 1l op 11.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 14 l/100km | 1l op 7.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10.8 l/100km | 1l op 9.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 285 g/km |
| Emissienorm | eev k |
| Breedte | 208 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 367 cm |
| Laadvermogen | 410 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 3090 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren

