| Kenteken | VG-131-X |
| Merk | Peugeot |
| Type | boxer |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 16-01-2014 |
| Nieuwprijs | € 51.153,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 130 Kw | 177 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2070 kg |
| APK vervaldatum | 10-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 16-01-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-01-2014 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2999 cc |
| Rijdend geluid | 75 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.9 l/100km | 1l op 9.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.4 l/100km | 1l op 11.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 222 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | 215 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 404 cm |
| Laadvermogen | 1530 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 1970 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | onlogisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 06-08-2025
Rapport opnieuw genereren
