| Kenteken | VG-527-L |
| Merk | Citroen |
| Type | berlingo |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 13-12-2013 |
| Nieuwprijs | € 24.370,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1395 kg |
| APK vervaldatum | 02-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 13-12-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-12-2013 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1560 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 125 g/km |
| Emissienorm | euro 5 l |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | 915 kg |
| Aanhanger ongeremd | 695 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2210 kg |
| Massa leeg voertuig | 1295 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2210 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 0/1s |
| Variant | d9hf |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 03-08-2025
Rapport opnieuw genereren