| Kenteken | VG-886-H |
| Merk | Renault |
| Type | trafic |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 28-11-2013 |
| Nieuwprijs | € 37.523,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 84 Kw | 114 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1923 kg |
| APK vervaldatum | 04-03-2025 |
| Datum eerste toelating | 28-11-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-11-2013 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1995 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.6 l/100km | 1l op 11.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 180 g/km |
| Emissienorm | euro 5 l |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 518 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 350 cm |
| Laadvermogen | 1207 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3030 kg |
| Massa leeg voertuig | 1823 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3030 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | flb1be |
| Variant | flb1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 05-09-2025
Rapport opnieuw genereren