| Kenteken | VH-595-T |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | vito |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 15-04-2014 |
| Nieuwprijs | € 62.477,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 165 Kw | 224 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2090 kg |
| APK vervaldatum | 24-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 15-04-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-04-2014 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2987 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.9 l/100km | 1l op 9.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.4 l/100km | 1l op 11.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 221 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | 191 cm |
| Lengte | 501 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 320 cm |
| Laadvermogen | 810 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2800 kg |
| Massa leeg voertuig | 1990 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 2a1j2t33 |
| Variant | vab61280n |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 21-06-2025
Rapport opnieuw genereren