| Kenteken | VH-635-B |
| Merk | Ford |
| Type | transit custom |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 31-01-2014 |
| Nieuwprijs | € 36.721,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 74 Kw | 101 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2016 kg |
| APK vervaldatum | 01-11-2024 |
| Datum eerste toelating | 31-01-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-01-2014 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2198 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 183 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | 203 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 293 cm |
| Laadvermogen | 784 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2700 kg |
| Massa leeg voertuig | 1916 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2700 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | b3vjazcbsatb |
| Variant | drff1abx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 22-08-2025
Rapport opnieuw genereren
