| Kenteken | VH-659-H |
| Merk | Nissan |
| Type | nv200 |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 28-02-2014 |
| Nieuwprijs | € 26.500,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1335 kg |
| APK vervaldatum | 31-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 28-02-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-02-2014 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1461 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 128 g/km |
| Emissienorm | euro 5 l |
| Breedte | 170 cm |
| Lengte | 440 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | 765 kg |
| Aanhanger ongeremd | 640 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2000 kg |
| Massa leeg voertuig | 1235 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2000 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | e31 |
| Variant | e |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 14-06-2025
Rapport opnieuw genereren