| Kenteken | VK-083-R |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | sprinter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 25-09-2006 |
| Nieuwprijs | € 49.676,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 95 Kw | 129 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2860 kg |
| APK vervaldatum | 15-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 25-09-2006 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-10-2014 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2148 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 215 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 402 cm |
| Laadvermogen | 500 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2760 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3260 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 05-01-2026
Rapport opnieuw genereren