| Kenteken | VL-789-K |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | vito |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 07-01-2015 |
| Nieuwprijs | € 39.364,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 65 Kw | 88 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1888 kg |
| APK vervaldatum | 22-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 07-01-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-01-2015 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 84 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.8 l/100km | 1l op 12.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 166 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | 193 cm |
| Lengte | 514 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 320 cm |
| Laadvermogen | 713 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2501 kg |
| Massa leeg voertuig | 1788 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2501 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 2rnp1r83xx |
| Variant | kwr45250n |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 23-06-2025
Rapport opnieuw genereren