| Kenteken | VR-582-J |
| Merk | Peugeot |
| Type | partner |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 08-09-2015 |
| Nieuwprijs | € 25.410,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1374 kg |
| APK vervaldatum | 17-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 08-09-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-09-2015 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1560 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 132 g/km |
| Emissienorm | euro 5 |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | 716 kg |
| Aanhanger ongeremd | 685 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1990 kg |
| Massa leeg voertuig | 1274 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1990 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 0/1 |
| Variant | b9hf |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 21-06-2025
Rapport opnieuw genereren
