| Kenteken | VS-842-P |
| Merk | Opel |
| Type | vivaro-b |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 23-12-2015 |
| Nieuwprijs | € 45.450,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 103 Kw | 140 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1811 kg |
| APK vervaldatum | 16-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 23-12-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-12-2015 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 160 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | 196 cm |
| Lengte | 540 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Wielbasis | 350 cm |
| Laadvermogen | 1299 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3010 kg |
| Massa leeg voertuig | 1711 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3010 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | sfatc3 |
| Variant | 1118 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 07-09-2025
Rapport opnieuw genereren
