| Kenteken | VS-931-V |
| Merk | Fiat |
| Type | ducato |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 31-12-2015 |
| Nieuwprijs | € 45.614,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2000 kg |
| APK vervaldatum | 11-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 31-12-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-12-2015 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2287 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 84 db |
| Toerental geluidsniveau | 2700 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.2 l/100km | 1l op 12.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 183 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | 205 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 345 cm |
| Laadvermogen | 1400 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3300 kg |
| Massa leeg voertuig | 1900 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3300 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | hy |
| Variant | bmmfb |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren