| Kenteken | VT-271-Z |
| Merk | Ford |
| Type | transit custom |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 17-03-2016 |
| Nieuwprijs | € 36.205,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 74 Kw | 101 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2016 kg |
| APK vervaldatum | 05-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 17-03-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-03-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2198 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.7 l/100km | 1l op 13 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.2 l/100km | 1l op 13.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 191 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | 203 cm |
| Lengte | 497 cm |
| Hoogte | 198 cm |
| Wielbasis | 293 cm |
| Laadvermogen | 784 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2700 kg |
| Massa leeg voertuig | 1916 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2700 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | b3wjazcbsata |
| Variant | drff1abx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 18-10-2025
Rapport opnieuw genereren
