| Kenteken | VV-556-H |
| Merk | Nissan |
| Type | np300 navara |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 31-03-2016 |
| Nieuwprijs | € 48.363,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 120 Kw | 163 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2043 kg |
| APK vervaldatum | 16-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 31-03-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-03-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2298 cc |
| Rijdend geluid | 76 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 2813 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 169 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 526 cm |
| Hoogte | 179 cm |
| Wielbasis | 315 cm |
| Laadvermogen | 1067 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3010 kg |
| Massa leeg voertuig | 1943 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3010 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | b6m1mc2j |
| Variant | cka4 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 19-11-2025
Rapport opnieuw genereren