| Kenteken | VZ-742-G |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | sprinter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 29-08-2016 |
| Nieuwprijs | € 56.124,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 105 Kw | 143 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2335 kg |
| APK vervaldatum | 29-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 29-08-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-08-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.5 l/100km | 1l op 10.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.1 l/100km | 1l op 12.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 213 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 199 cm |
| Lengte | 593 cm |
| Hoogte | 236 cm |
| Wielbasis | 367 cm |
| Laadvermogen | 765 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3000 kg |
| Massa leeg voertuig | 2235 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3000 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mfb18ua3 |
| Variant | lnm21300n |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 30-05-2025
Rapport opnieuw genereren