| Kenteken | X-011-HV |
| Merk | Toyota |
| Type | c-hr |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 22-04-2022 |
| Nieuwprijs | € 38.540,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 112 Kw | 152 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1560 kg |
| APK vervaldatum | 22-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 22-04-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-11-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1987 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 67 db |
| Toerental geluidsniveau | 2500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 440 cm |
| Hoogte | 156 cm |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 725 kg |
| Aanhanger geremd | 725 kg |
| Technische max massa voertuig | 1930 kg |
| Massa leeg voertuig | 1460 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1930 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | maxh10l-ahxkbw(3h) |
| Variant | maxh10(h) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-05-2025
Rapport opnieuw genereren